O nas

Zapraszamy Na Ciacho!

Specjalizujemy się w obsłudze cateringowej wydarzeń firmowych, eventów, konferencji oraz spotkań rodzinnych, takich jak wesela, komunie, czy urodziny. Na co dzień spotkacie nas w lokalu w Śródmieściu Krakowa!

Kompleksowo przygotowujemy zarówno efektowne słodkości, jak i oprawę wizualną (dekoracyjną), wraz z dowozem. Starajmy się tworzyć małe dzieła sztuki z naszych słodyczy i każdemu obsługiwanemu wydarzeniu dedykujemy indywidualną ofertę i oprawę. Dbamy nie tylko o najlepszy smak, ale i dekorację słodkich stołów.

Przygotowujemy wspaniałe torty okolicznościowe w stylach angielskim, naked-cake, semi-naked, czy drip-cake. Realizujemy marzenia – przenosimy inspiracje i ulubione motywy w kształty i smaki. Nadajemy wyjątkowy klimat wyjątkowym wydarzeniom.

Ponadto oferujemy całą gamę wypieków – zarówno w klasycznym, jak i bardzo nowoczesnym wydaniu. Staramy się, by każdy dzień w naszej cukierni dawał szansę na spróbowanie nowych smaków oryginalnych deserów. Zawsze zapraszamy jednak, by spróbować kilka naszych stałych punktów – sernika z białą czekoladą, brownie z malinami i budyniowych tartaletek z owocami.

Naszą przewagą jest jakość – do przygotowania wypieków i deserów wykorzystujemy prawdziwe produkty – masło, ser, śmietanę, czekolady, wykonane przez nas frużeliny i kremy. Na specjalne życzenie przygotowujemy też produkty wegańskie, bezglutenowe i dedykowane alergikom.

Zapraszamy Na Ciacho!