Cudny candy bar, dziękujemy  goście pchali się do niego. Ciasteczka i słodkości były przepyszne

 

Justyna

Wspaniali ludzie z pasją do wypieków 🙂 Polecam każdemu!

Wojtek

W tej cukierni dostałam najwykwintniejsze wypieki,takie, których poszukiwałam w wielu miejscach Krakowa. Są wysmakowane pod względem słodkości i zapachu, mają idealną konsystencję i chrupnięcie, nie da się ich porównać z niczym, co jest dostępne na rynku. Polecam!!!

Danuta

Gorąco polecam panią Monikę i jej najlepsze na świecie słodkości!!!😊 Kiedy konsultowałyśmy jak ma wyglądać słodki stół na naszym weselu, Pani Monika od razu załapała mój klimat i tak naprawdę nie bałam się jaki będzie efekt końcowy. Dokładnie wiedziała czego chcę. Dekoracja była przepiękna, a goście zachwyceni smakiem i wyglądem słodkości i tortu oczywiście!

Magda

Pani Monika wyczarowała na naszym weselu najpyszniejszy słodki stół! Każdy z gości zachwycał się sernikiem, brownie, malinową chmurką, czy szarlotką❤️❤️ serdecznie polecam każdemu, bez wachania ponownie zdecydowalibyśmy się na firmę Na Ciacho.

Dominika

Wszystko, absolutnie wszystko jest nie tylko pięknie wykonane ale i niebiańsko smaczne. Pani Monika robiła nam słodki stół i paczki dla gości na wesele. Wszyscy byli zachwyceni 😍!!! Dodam że regularnie odwiedzam „Na Ciacho” bo jak się raz spróbuję to nie można nie wracać.

Iwona