Aktualności

Na Ciacho szuka pracowników

Zdradzimy się! Wkrótce otwieramy naszą nową pracownię! To dla nas olbrzymi krok do przodu. W związku z dynamicznym rozwojem, rozglądamy się podobnymi do nas pasjonatami pieczenia, którzy zasilą zespół Na Ciacho!

Jeśli chcesz:

  • Realizować wspaniałe dedykowane torty i desery
  • Przygotowywać słodkie stoły na wesela, przyjęcia i imprezy firmowe
  • Nauczyć się dekoracji aranżacji i florystyki tortowej
  • Rozwijać się uczestnicząc w targach ślubnych
  • , a przede wszystkim dawać swoją pracą dużo uśmiechu…

Wyślij do nas swoje CV i zdjęcia wypieków na kontakt@naciacho.pl lub na messengerze. W tytule wiadomości wpisz REKRUTACJA.

Nie wymagamy wykształcenia cukierniczego – oczekujemy pasji, doświadczenia i zdolności (nawet zdobywanych tylko w domowym zaciszu), radości z eksperymentowania, chęci rozwoju i wyczucia estetyki.

Nastawiamy się na zatrudnienie w elastycznym czasie pracy. Jeśli uczysz się, studiujesz , jesteś na emeryturze lub po prostu nie dysponujesz czasem przez cały tydzień, nie wahaj się wysłać zgłoszenia.

Na Ciacho w mediach

O Na Ciacho możecie przeczytać w najnowszym wydaniu Strefy Biznesu, magazynu ekonomicznego dziennikarzy Gazety Krakowskiej. W artykule „Na Ciacho z Tomem Hanksem” dowiecie się jak narodziła się nasza miłość do słodkości, jak powstała firma i jakie ciekawe (m.in. tytułowe) zamówienia realizowaliśmy. Za realizację materiału serdecznie dziękujemy red. Elżbiecie Cegle!